Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Dijital Gençlik Merkezi Donanımları

Türkiye’nin en büyük e-spor sahnesine sahip olan son teknoloji ekipmanlarla donatılan Balıkesir Dijital Gençlik Merkezi 2 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 10 bin metrekarelik bir alanda gençlere hizmet veriyor. DGM’nin içerisinde; kitap okuma, ders çalışma ve...

DCIM100MEDIADJI_0381.JPG

Sinop iline bağlı İl Sağlık Müdürlüğü dahil 9 adet hastanenin 1 yıllık teknolojik donanım ihtiyaçları  firmamızca karşılanmıştır.

   Sinop iline bağlı İl Sağlık Müdürlüğü dahil 9 adet hastanenin 1 yıllık teknolojik donanım ihtiyaçları  firmamızca karşılanmıştır.   Bu hastaneler Sinop İl Sağlık Müdürlüğü , Sinop Atatürk Devlet , Sinop Erfelek Devlet , Ayancık Devlet , Türkeli Devlet , Gerze Devlet ,...

Kırklareli UMKE Merkezi Destek Donanımları Teslimatı Tamamlandı

  Kırklareli UMKE ekiplerinin ihtiyacı olan , webasto ısıtıcılar , mobil buzdolapları ve jeneratörlerin teslimatları gerçekleştirilmiştir.  

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi IP Kamera Altyapısı Yenilendi !

  Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi , kayıt kapasitesi azlığı ve kayıt sorunları ile problemleri , Dunlop Nvr lar ile çözümledi.4 Adet 64 kanal Nvr ve 16 x 6 TB disk kapasitesindeki disklerle düzenlenen alt yapı , sorunsuz olarak teslim edidi.  

Tab Gıda Digital Signage Donanımları Sağlanması

    Tab Gıda markalarının şubelerinde kullanılmak üzere Digital Signage – tanıtım bilgisayarları, kendi teknik kadromuz ile modifiye edilip , montajı yapılmış şekilde teslimatları yapılmıştır.Projeye özel boyutta seçilen Cooler Master kasalar ve özel şecilen donanım...

Alpteknik Otomasyon Projeleri için Dell Workstation ları Tercih etti.

On-line gaz analiz sistemleri ve proses kontrol cihazları satış ve projelendirme konularında 26 yıllık tecrübeye sahip ALPTEKNİK firması , yeni otomasyon projelerinde Dell T1700 GALATA workstationları tercih etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Apple ile daha güçlü

İzmir Büyükşehir Belediyesi , teknik altyapısını yeni nesil Apple Mac Pro lar ile güçlendirdi , projeyi başından sonuna kadar takip eden Tgar , Ürünlerin kurulum ve teslimatını tamamladı.

Bolu Belediyesi Üniversite Kazanan Gençleri TGAR ve Casper ile Ödüllendiriyor!

Bolu Belediyesinin Üniversite sınavında başarılı sonuç alan 1.300 gence dağıtılmak üzere 1.300 notebook alımı için düzenlediği ihaleyi TGAR Bilgisayar , Casper Nirvana notebook pc ile kazandı!